Neden Ay Parçası?

Ay Parçası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kütahya Ay Parçası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, 15 yılı aşkın süredir aileyi merkeze alan anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

Her konuda yardım etmeye istekli, güler yüzlü ve mesleklerinde donanımlı olan çalışanlarımızla, ailenizin tüm bireyleri için güven duyabileceğiniz bir ortam hazırladık.

En önemli konulardan biri olan eğitimde sürekliliğin sağlanabilmesi için; servis güzergahlarından seansların yapılacağı gün ve saatlerin belirlenmesine kadar her konuyu size en uygun olabilecek şekilde planlayarak sürdürülebilir bir eğitim süreci sunuyoruz.

Verilen eğitimin sekteye uğramaması için sağlık raporu, ram raporu yenilemesi gibi konuları sizin adınıza takip ediyor ve eğitimle ilgili resmi işlemlerin her aşamasında destek olarak size yardımcı oluyoruz.

Çocuğunuzun ve sizin öncelikli eğitsel ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve bu amaçların gerçekleştirilmesi için tüm personelimizle beraber hareket ediyoruz.

Sınıflarımız, tüm velilerimizin seansları baştan sona kadar izleyebilecekleri şekilde dizayn edilmiş, seans süreleri zil sistemi ile kontrol edilmektedir. Kurumumuzdan aldığınız tüm hizmetlerin göz önünde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.